Hakkımızda

Dünya nüfusundaki hızlı artış, her geçen gün  daralan yaşam alanlarını biraz daha yapılaşmak zorunda bırakmaktadır. Bunun sonucunda en küçük alanların bile verimli şekilde kullanılabilmesi önem kazanmaktadır.

1990-1996 yılları arasında şantiye şefi olarak yaptığımız görevimize, bu tarihten itibaren Akbank Şubeleri ile konseptine uygun özel projeler ve ofis tasarımları yaparak anahtar teslimi uygulamalar yapmaya devam etmekteyiz.

DİMPA İNŞAAT TAAH.TURZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. tasarımların günümüzde grafik ve görsel malzemeler yoluyla kentsel "imaj" yüklendiğinin bilincindedir. Gerekli kalite ve standardın sağlanması gereğine inanmaktadır.

Bu amaçla; en iyi sonucun alınması için yüksek kalite ve zaman kavramını ön planda tutarak hizmetlerine devam etmektedir.
 

Seçkin projelerinizde birlikte çalışmak dileğiyle,


Kalite Politikamız


Biz DİMPA İNŞAAT olarak;

Eğitimli, tecrübeli ve katılımcı personelimiz ile gelişime açık çözüm odaklı yönetim anlayışımızı, müşteri beklentilerini ve yasal şartları göz önünde bulundurarak, mimari estetiğe uygun, eksiksiz, zamanında karşılayarak, müşteri memnuniyetini sağlamayı ve daimi kılmayı, Teknolojik ve bilimsel gelişmeleri takip ederek yönetim anlayışımızı ve sistemlerimizi sürekli geliştirmeyi taahhüt ederiz.